Fialková krásyplná nádhera Života

24.05.2017

Tak se věci dějí. Tak to je.

Letos se ve mě probudila fialková víla a její krásyplná nádhera života. A jestli zůstanu ještě příští rok na základce, kde cítíte v každém dni celospolečenský poklesek morálky, klamání ve věcech pravých životních hodnot a citlivou ztrátu lidských ctností, pak bude nutné své milované fialky v září vzít sebou. Kam vstoupím tam půjdou se mnou. Ještě nevím jak to budu dělat, ale já něco vymyslím.;)

Uvidíme, zda fialková energie stálého květu, bude prospívat i v náročném, často agresivním, plném vulgarity a arogance, prostředí základního školství, kde probíhá neodmyslitelné a zcela přirozené dospívání naší budoucí generace.

Snad fialky budou působit nějakou dobu. Nyní se dobíjíme vzájemně den co den a výsledek vidíte sami. Jsem neskutečně dojata, že mě obdarovávají takovou krásou za péči, kterou jim věnuji, a také za nový život, který jim umožňuji dalším a dalším množením.

Skotská víla, andílci a oslík jsou úžasná partička a báječní pomocníčci. Kořínky se tvoří jedna báseň.

Přeji všem, co je srdce trápí z jakéhokoliv důvodu, aby dokázali uvidět ve svém blízkém okolí, člověka se srdcem na dlani, a pokud to není možné pak alespoň ať se jim povede otevřít své srdce pro ŽIVOT s pěstováním fialek.

...  třeba se stane zázrak ...