Reference

Vaše zásluha je obrovská, já nemít tuto krásnou přízi, tak není nic. Zdenka  


"Paní Taťano, jste strašidelná protože dokážete vidět pravdu v člověkovi i když tu pravdu nechce vidět a to je na vás důležité proto děláte dobrou práci. Píšu vám tohle aby vám udělal dobrou náladu ..."  dospívající hoch, věk 15 let.


"Je to radost, radost, radost." Petr. 


"Lebedím si." - Tomáš. 


"Cítím se pohodlně a uvolněně." - říká Erich. Lněnou halenu mu přinesl Ježíšek.


"Ahój, letošní Slunovrat jsem oslavil v košulce. Je příjemná, krásná, dělá mi velkou radost." Tomáš P.. 


Bližší informace, fotografie naleznete v sekci Pro muže 


Taťanu jsem potkal v roce 2016. Když jsem jí o sobě vyprávěl a doslova jsem se rozjel, dokázala mě zastavit a říct: "Pavle, ty žiješ v bludech." Dokázala to udělat tak, abych se neurazil a já si tuhle její větu od té doby často připomínám, ve chvílích, kdy potřebuji učinit nějaké závažné rozhodnutí. Nechalo by se to možná nazvat, že mi Taťana znovu ukázala, kde mám stát nohama ;) 

Děkuju ti, Taťano! 

Pavel z Blaníku, březen 2019


"Myslím, že můžeš být na sebe i na mě hrdá. Tani, naše společné putování bylo velmi silné - jak emotivně, tak přiznám se i fyzicky náročné. Na naše setkání jsem se těšila, byla jsem i zvědavá jaké to bude, ale spíše můžu říct, že jsem byla klidná, trošičku se známe a tak jsem se nebála. A za ty dva měsíce bylo různě... Skoro došlo k totálnímu odporu vůči manželovi a jeho rodině, ale jak jsi mi říkala: ,,MLUV, a pravdu". Avšak jednoho krásného slunečného dne, mrzlo neskutečně, jsme vyšli spolu na procházku ... a já začala mluvit. Prostě jsem šla do toho a světě div se i manžel - cholerik se docela v klidu přidal. Večer mě objal a řekl "Začneme spolu více komunikovat." První pozitivum. 
Pak následovaly smsky, kdy jsem opět potřebovala dát ze sebe další a další ... i on , který nepíše zprávy se přidal. Oba jsme vypustili páru, a pokročili. Zanedlouho na to jsme byli na plese a on se choval, Táni, jako PRINC a já jsem se cítila jako PRINCEZNA. Pečoval o mě mooooc hezky. Po dlouhé době jsme si to užili. 
Jedním slovem snažíme se oba, je to vidět, více mě objímá, méně křičí a více se smějeme. 

Natálie, prosinec 2016 


VVD (Velké Veřejné Díky!) Během našeho putování se toho hodně událo. Vně, ale především uvnitř. Naši cestu jsem si od té doby v duchu několikrát znovu prošel. Poslouchám, co jsi mi řekla, čtu, co jsi mi napsala na cestu. Mám velké štěstí, že jsem potkal otevřenou a spřízněnou duši, jakou jsi, Taťano. 
Děkuji Tobě i všemu, co nás provází, co při nás stojí. Děkuji!

Tomáš, květe2017Krásně vybrané místo. 
Nevšední zážitek
.

Uvidím, co dalšího přinese cesta. S prací jsem se zklidnila, netlačím na žádné rychlé rozhodnutí a myslím, že ještě něco zajímavého příjde

Jana, červenec 2017


Bližší informace o podpoře v souvislosti s osobní transformací (vztahové problémy, ne-moc, životní krize) naleznete v sekci - podpora osobního rozvoje