Léčivý polštářek aneb přejete si zchladit nebo zahřát?

17.03.2018

Léčivý polštářek je vhodný na tišení bolesti  zahříváním nebo chlazením bolestivého místa. Výborně se hodí při nachlazení, při bolesti v krku, zad, ledvin, kloubů, spálenin, při úpalu či úžehu. Polštářek lze nahřát v troubě, na topení, na sluníčku, nebo ho můžete vložit do ledničky či přímo do mrazáku. Slupky rychle nakumulují teplotu, kterou dlouho temperují (udrží). Polštářek je také vhodný na cestování. Příjemně se na něm leží.

Vnitřek polštářku je naplněný špaldovými a pohankovými slupkami. Mix jsem zvolila nejen že se krásně barevně doplňují (estet vždy a  všude), ale především se doplňují svými vlastnostmi - velikostí a svoji váhou. 

Detail zavazování dává výrobku punc jedinečnosti. Je sice náročnější na tvorbu, ale ta námaha v konečném důsledku za to stojí. Povlak je opatřen také malým poutkem, který umožňuje zavěšení někam do prostoru (např. v osobním voze, koupelně, u postele, atp. ).

Na potah i vnitřní část jsem použila  100% tní  bavlnu. K dispozici jsou momentálně dva rozměry 18 x 28 cm a 38 x 28. Na fotografiích vidíte další látky (modrý puntík, vínový puntík, barevné proužky), ze kterých budou polštářky příjemného vzhledu.

Údržba:

POZOR! Obsah neumožňuje praní vnitřního vaku.  Proto je nahřívací polštářek opatřen potahem, který lze prát jak v ruce, tak v pračce, nejlépe na 40° max 50°C. Povlak není předepraný, tak opatrně ať se vám nesrazí. 

Nabídka je vždy omezená. Projděte si slideshow.

Objednávka

Barvu polštářku specifikujte ve zprávě. Momentální nabídka níže v objednávce. Na skladě mám dvě nové látky, které se dají hezky kombinovat. Ušiji na základě objednávky. Odpovím Vám obratem.