Lněné nitě ke tkaní, paličkování, háčkování, drhání či vázání - NABÍDKA K PRODEJI

08.04.2017

Nabízím k prodeji 100%-tní lněnou niť namotanou na kónusu, vhodnou především ke tkaní, háčkování, drhání, vázání, prostě k ručním pracem. Lněnou niť mám jak přírodní,  tak bělenou. Přírodní je tmavší i světlejší. V případě, že máte doma kolovrátek je možno seskat nitě a tím si vytvořit silnější, hrubší nitě.  Nebo nitě jednoduše jen spojit. 

V průměru se váha plného kónusu pohybuje kolem 1 kg. Na jednom kónusu je cca 4000m - 5000m nitě. Počty metrů na 1 kg se liší  především tloušťkou nitě. 

Předmětem prodeje je plně namotaný kónus, a to nejlépe dle vlastního výběru. Odstíny přírodní lněné nitě na kónusech jsou odlišné (je možné si vybrat v okolí Frýdku - Místku). Stejně tak i bělená niť se lehce odlišuje v odstínu. 

V případě, že potřebujete o hodně menší množství např. od 10 - 200g, mohu vám toto naklubíčkovat. Ale by´t vámi neváhala bych, vzhledem k tomu, že nejsem, i zásoba je omezená. Cenu jednoho kónusu Vám sdělím na základě vážného zájmu. 

POZOR! K dispozici mám omezený počet cívek poctivé lněné příze. 


POZOR!!! Počet plných kónusů mám v omezeném množství. Vzhledem k váze plného kónusu bude možno si objednávku vyzvednout na Praze 5 pouze osobně. Druhou možností je zaslání Českou poštou na Dobírku nebo na základě předem zaslané platby na bank.ú.. Cena dopravného je dle tarifu + balné. 


Objednávka lněné nitě