Něco nového?

30.06.2019

Nemohu říct, že by něco extra nového, ale že jsem se dnes dala do tkaní  nového vzoru, tak to je každopádně pravdivou informací. Jak uvidíte dole, opět v čistém designu.

Nevím co mě pudí k tomu dělat pořád nové,  jiné, jinak. To "něco" ve mně sídlí, a je "to" silnější než  můj mozek. Nejspíše jsem se s tím už narodila, nebo se "to" probudilo a realizuje se. 

Dost možná i "to" je něco, co probouzí v některých lidech nechuť se se mnou dát do řeči, pozdravit se, o spolupráci ani nemluvě. Anebo je to naopak? Hm ... i to je možné. Bo, kdo je rád ve svém rybníčku a nechce nic měnit, pak s tím si asi nebudu úplně rozumět a budeme každý z jiné planety. Jenže ...

Zrovna tento týden přistála před mými zraky jedna věta v nějakém článku, asi ji úplně přesně nenapíšu, ale obsah zněl asi takto: 

" Svět, planeta Země, prochází velkou proměnou, tímpádem člověk, bytost podřízená, musí zákonitě proměňovat sebe, své přístupy, názory daleko více a častěji, a to ať se mu to líbí nebo ne." 

Člověk je nucen okolnostmi se změnám podrobit,  přijmout je, v opačném případě je z cesty odstraněn, protože síla proměny Země je nelítostná. 

To jsem si fakt nevymyslela. A nemyslete si, sama jsem zvědavá zda budu smetena nebo ponechána pro nějakou další činnost. Kdysi jsem se zmínila, že nejenže svůj ŽIVOT žiji vědomě, ale také jsem sama pro sebe vlastním pozorovatelem.  To se opravdu děje, a dít bude až do mého posledního dne.

Nechám se překvapit. Třeba stihnu ještě leccos zhodnotit, než ...  

Ale něco vám povím, i kdybych byla smetena právě TEĎ a TADY, nebudu se bránit. Odejdu v pokoji, protože svůj život žiji podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a to jsem si dovolila před deseti léty opravdu hodně ... jít jinudy, jinak, vedena vnitřním rádcem - srdcem. A to je síla.