ŽIVOT v každé buňce aneb tajemství mládí

01.05.2019

První máj. Nejedna žena první den měsíce Lásky je políbena mužem pod rozkvetlou třešní. Ptáte se, zda i já jsem byla poctěna tímto projevem lásky? Ne. Nebyla.

Ale nebuďte smutní. DNES BYL pravdivý LÁSKY ČAS. Matka Země, Gaia, mě vroucně objala a políbila silou doslova nadpozemskou.  

Vše pěkně popořádku.

Jen co jsem se vzbudila, měla jsem silný pocit, že musím do nitra lesa. Někam, kde jsem ještě nebyla. Mraky nocí ustoupily. Sluníčko od brzkého rána probouzelo veškerenstvo pozemské a vítalo do krásného slunečného dne. Ještě než jsem se vydala na cestu, usedla jsem ke klavíru, prožila si pár svých niterných chvilek, pokochala se kytičkami co kvetou na zahrádce, a začala se chystat. Baťoh, foťák, kapesníčky. Eila už radostí poskakovala u branky, jakmile mě uviděla s obojkem a vodítkem v ruce. 

Vyšla jsem na cestu před domem a chvíli stála. Netrvalo dlouho a vydala se jasným směrem k řece, kterou jsem ještě doposud nenavštívila. Není podstatné její jméno, ale místo. Když jsem dorazila k jejím břehům, postupně jsem se k ní přibližovala, jinak než to většina lidí zná. Niterně. Nenásilně. Přirozeně. Pravdivě. Intuitivně. Není možné popsat co člověk prožívá. Na toto jsou slova krátká.

Jediné, co mohu čtenáři prozradit je, že celá cesta z domu a zpět do domu byla kouzelná a fascinující. Dost možná, že jsem zase o něco málo omládla. 

A za co jsem šťastná? Cestou jsem potkala místo, a tam ležel kus dřeva. Bytost, která se v něm chvíli skrývala byla tak zvláštní a silná, že ...
Miluji ty pravdivé okamžiky, které zasáhnout moji bytost, okamžiky, které sdělují, kterým není možné nenaslouchat.

... a protože TAJEMSTVÍ je důležitou esencí ŽIVOTA, nemohu prozradit víc. Efekt mého dnešního putování vidíte sami. Dílko mi bude tento den připomínat. 

Energie Země mi posílá jasnou zprávu: 

"JSI, STÁVÁŠ SE KAŽDOU CHVÍLÍ. NAVŠTĚVUJ DÁL MÉ LESY, ŘEKY, LOUKY A BUDEŠ ŠŤASTNÁ. TVÁ RADOST BUDE PRYŠTIT DO SVĚTA LIDÍ ZCELA PŘIROZENĚ, A JAKO KAŽDÁ KAPKA VODY V PEŘEJÍCH BUDEŠ PLNÁ ENERGIE TVOŘIVÉHO ŽIVOTA. VŠE CO Z TVÉHO NITRA VYJDE NA SVĚTLO BUDE VZÁCNÉ A NESKUTEČNĚ MAGICKÉ. JSI MILOVÁNA. MILUJEŠ."


... možná v tajuplném dění má svůj díl také jistá aktivita, kterou jsem doslova pár dní tomu realizovala. Aktivita se jmenuje LARP.

Ve světe Leirinu je mimo jiné země jménem Alta. I tam je Magická Akademie, kde studují budoucí mágové. Když jsem byla malá, pletla jsem se rodičům pod nohama. A protože mě rodiče milovali a podporovali, začala jsem studovat na akademii. Můj zájem o magii se prohluboval až tak, že se stal moji životní náplní. Jmenuji se Salvia Linus. Jsem vědkyně zabývající se vlivem magické energie, vznikající během procesu očarování a kouzlení přímo na mágy, na prostředí, ve kterém se magie odehrává, a také na všechno živé i zdánlivě neživé. Výsledky, ke kterým postupně docházím jsou překvapující a čísla varovná, ale většinu mágů mému výzkumu nepříkládá velkou vážnost a důležitost. Nicméně jejich nezájem mě nemůže odradit od dalšího zkoumání. Vím totiž, že jednoho dne ... 

Zaujalo vás to? Neváhejte navštívit jedinečnou  https://www.skolahrdinu.cz/